Yazdır

Firma Adı:

DeFacto Konak

1 Review On
Adres:
Fevzi Paşa Mah. Anafartalar Cad. No:28
Konak Merkez, Konak, İzmir
Adres tarifi:
Hükümet Konağı Çaprazında
Tel: 0232 483 14 50
Web Sitesi: www.defacto.com.tr
DeFacto Konak

DeFacto Konak Hakkında

DeFacto, 2003 yılında 14 mağazası ile Akdenizli bir marka olma fikriyle yola çıktı. Barcelona tasarım ofisinde hazırlanan koleksiyonlar ile gençlerin sevgisini kazanan DeFacto, bugün, Türkiye genelinde 242,  yurt dışında 22 mağazası ile sektörün öncü 2 markasından biri...

Türkiye’de “Akdeniz Modası” denildiğinde akla ilk gelen marka olmayı başaran DeFacto, bugün Türkiye genelinde 236 DeFacto mağazası ile Türkiye’nin hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük 2 markasından biri haline geldi. Marka kimliğine verdiği önemi mağazacılık alanında da güçlü bir şekilde hissettiren DeFacto, “Akdenizlilik” konseptine paralel olarak sade ve ferah tasarımlarla dizayn edilen mağazalarıyla müşterilerini karşılıyor. Konsept mağazalar, çok katlı mağazalar, internet mağazası, “corner shop”lar ve diğer seçkin butik mağazalardan oluşan yaygın satış noktalarıyla “rahat ulaşılabilir” bir marka olma özelliği taşıyan DeFacto, uygun fiyat politikasıyla da 2003 yılında çıktığı marka yolculuğunda bugün emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Dış pazarlar DeFacto için çok önemli bir gelişim noktasıdır. DeFacto, hem hızlı büyüme potansiyeli yüksek olan hem de birikimini verimli kullanma ve hızla sonuca dönüştürme yeteneği olan bir şirkettir. Bu noktada DeFacto’nun ürünlerindeki kalite düzeyi, pazarlama stratejisi ve İspanya’daki tasarım ofisiyle bulunduğu ülkenin beğenisine uygun tasarımlar üretebilme gücü bu piyasalarda çok önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Yıl sonu itibariyle DeFacto’nun Kazakistan’da 12, Irak’ta 5, Mısır’da 2, Belarus'ta 1 mağazası olacaktır. Odaklandığı lokasyonlar Balkanlar, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu bölgeleridir.

 

Facebook - facebook.com/DeFacto

Twitter - twitter.com/defactosocial

Instagram - instagram.com/defactosocial

Google+ - plus.google.com/+defacto

YouTube - youtube.com/defacto

Pinterest - pinterest.com/defactosocial

Kategori:
Giyim ve Giyim Aksesuarları | Ayakkabı ve Çanta | Bayan Giyim | Erkek Giyim | Tax Free Shopping
Anahtar Kelime(ler):
Yeni sezon erkek modası | Yeni sezon kadın modası | Erkek ve kadın giyim | Büyük beden giyim | Çocuk giyim | DeFacto Konak

DeFacto

Reviews powered by


Gizem H.

Kemeraltının girişinde 3 katlı olarak hizmet eden DeFacto'nun bu şubesi insana illallah dedirtiyor :) Aslına bakarsanız mağaza çok büyük,çok düzenli,yer... More..
Read all 1 reviews Write a review

DeFacto Konak ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.