Yazdır

Firma Adı:

Hyundai Şentürkler - Bursa

Adres:
Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:397
Osmangazi Merkez, Osmangazi, Bursa
Adres tarifi:
Buttim İş Merkezi Karşısı
Tel: +90 224 211 18 00
Faks: +90 224 211 76 86
Web Sitesi: www.senturkler.com.tr/hy...
Her gün: 08.30 - 18.00
Kategori: Arabalar - Tamirat | Arabalar - Yeni Anahtar Kelime(ler): Hyundai satış Osmangazi | Hyundai servis Bursa | Hyundai Şentürkler Bursa | Hyundai satış Bursa | Hyundai servis Osmangazi | otomotiv Osmangazi Marka(lar): Hyundai

Fotoğraf(lar)

Hyundai Şentürkler - Bursa Hakkında

Türk tüketicisi, Hyundai markasıyla ilk olarak 1990 yılında Kibar Holding’in Türkiye distribütörü olmasıyla tanıştı. Hyundai, kısa bir süre içinde önemli bir başarıya ulaştığı Türkiye pazarının yüksek potansiyelini ve Avrupa’ya yakın olan konumunu göz önüne alarak denizaşırı ülkelerdeki ilk üretim merkezini Türkiye’de kurma kararı aldı.
Bugüne kadar 700 binin üzerinde araç üreten Hyundai Assan Fabrikası’nda saatte ortalama 22 araç üretiliyor ve günlük toplam üretim yaklaşık 400 adedi buluyor. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin uygulandığı Hyundai Assan Fabrikası'nın ürettiği i20'ler, global üretim merkezleri gibi üst seviyede üretim kalitesini taşıyor.
Kalitesine ve ürünlerine güvenen Hyundai, Türkiye’de tüm araçları için 5 Yıl Üretici Firma Mekanik Garantisi sunan ilk ve tek marka olma özelliğini taşıyor. Ayrıca Hyundai, tüm Türkiye çapındaki yetkili satıcıları ISO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip olan ilk ve tek marka konumunda bulunuyor.Hyundai’nin Türkiye’de 50’den fazla ile yayılmış toplam 73 adet yetkili satıcısı ve 83 adet yetkili servisi bulunuyor. Gerçekleştirdiği satışlarla Türk Otomotiv Sektörü’nde 5’inci sırada yer alan Hyundai, ayrıca Türkiye’nin ve dünyanın en iyi servis hizmeti veren ve en yüksek müşteri memnuniyetini sunan markası olmayı hedefliyor.

Hyundai Şentürkler - Bursa için Yorumlar

Hyundai Şentürkler - Bursa ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz*
E-posta adresiniz*
Tüm alanların doldurulması zorunludur
Mesajınız*