Yazdır

Firma Adı:

karGOkar

Adres:
Şutim Toptancılar Sitesi 765. Sok. A Blok D:73
Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa
Adres tarifi:
Şıra Pazarı Batı Kapısı Girişi
Tel: 0414 315 99 41, 0414 316 74 44, 0544 623 34 59
Çağrı Merkezi: 444 04 10
Web Sitesi: www.kargokar.com
"Güvenilir ortağınız"
Closed Pazartesi - Cumartesi: 07:30 - 19:30
Pazar: Kapalı
karGOkar

karGOkar Hakkında

8 bölge müdürlüğü 59 şube ile 14 ilde ürün bağımsız hizmet vermekteyiz. Sektörde taşıdığı ürün gamı ile farklı bir yeri olan karGOkar, daha hızlı ve hatasız hizmet modeli çerçevesinde ülkenin sanayi bölgelerinde yoğunlaşmaktadır.

Düşüncemiz maliyetlerimizde önemli tasarrufları beraberinde getirmektedir. Müşterilerimize daha ucuz ve daha kaliteli hizmet anlayışımızın en büyük temeli budur. Kuruluşumuzdan beri sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz ile sektörde alternatif tek kargo şirketi hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.

Kurulduğumuz 2006 yılından itibaren her geçen gün büyüyoruz, ağımızı genişletiyoruz.Teknolojinin ve insan kaynaklarının bütün gereklerini kullanarak, kalitemizden ödün vermeden...

Vizyonumuz :

 Gelişen teknolojiyi kullanarak, profesyonel ve eğitimli personeli ile, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörün tercih edilen markası olmak.

Misyonumuz :

 Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, hatasız, sistemli, zamanında, kalite anlayışı ile hizmet vermek ve bu doğrultuda ulusal alanda sürekli gelişen bir firma olmak.

Kategori:
Kargo ve Kurye Hizmetleri
Anahtar Kelime(ler):
kargo şirketi Urfa | kargo gönderi Urfa | kargo firması Urfa | Urfa Kargokar şubesi | Kargokar şubesi Urfa | acil kargo Urfa

karGOkar ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.