Yazdır

Firma Adı:

Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi

Adres:
Fevzi Paşa Mah. Aydın Cad. No:181
Söke Merkez, Söke, Aydın
Adres tarifi:
Novada Outlet Söke Karşısı
Tel: 0256 518 26 26
Web Sitesi: kia.kotasotomotiv.com
"The Power to Surprise" Marka(lar): Kia
Açık Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 18:30
Pazar: 09:30 - 17:30
Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi

Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi Hakkında

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 26 Şubat 1960 tarihinde limited şirket olarak kurulmuş, 14 Mayıs 1970 tarihinde anonim şirket olmuştur. 

2010 yılında 50. yılını kutlayan Çelik Motor, isim ve yapısını değiştirmeden aralıksız olarak ve sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket unvanını başarıyla taşımaktadır. 
2001 tarihi itibariyle Kia markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini Kia’nın yeni yapılanmasında kullanmaya başlamıştır. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte Türkiye otomotiv pazarında Kia algısını ve imajını Türkiye genelinde 44 showroom ve 54 yetkili servis noktası ile ileriye taşımıştır. 

Otomotiv endüstrisinin önde gelen tasarımcılarından biri olan Peter Schreyer’in baş tasarımcı sıfatıyla, KIA Motors tasarım bölümünün başına geçmesiyle, Kia’nın tasarım anlayışı başka bir seviyeye ulaşmıştır.

Anadolu Grubu’nun ilk şirketi olan Çelik Motor, kurulduğu günden bu yana Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden biri olmuş, ülke ekonomisinin en sıkıntılı dönemlerinde bile uyguladığı farklı stratejileriyle satışlarını ve başarısını sürdürmüştür. 

Kategori:
Oto Yetkili Satıcıları ve Galerileri | Araba Tamiri
Anahtar Kelime(ler):
otomotiv firması Söke | otomotiv Söke | KIA servisi Söke | KIA yetkili satıcısı Söke | KIA satış Söke | KIA yetkili servisi Söke

Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.