Yazdır

Firma Adı:

Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi

Adres:
Fevzi Paşa Mah. Aydın Cad. No:181
Söke Merkez, Söke, Aydın
Adres tarifi:
Novada Outlet Söke Karşısı
Tel: +90 256 518 26 26
Faks: +90 256 518 81 61
Web Sitesi: kia.kotasotomotiv.com
"The Power to Surprise" Kategori: Arabalar - Yeni | Arabalar - Tamirat Anahtar Kelime(ler): otomotiv firması Söke | otomotiv Söke | Kia servisi Söke | Kia yetkili satıcısı Söke | Kia satış Söke | Kia yetkili servisi Söke Marka(lar): Kia

Fotoğraf(lar)

Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi Hakkında

Anadolu Grubu’nun en köklü kuruluşlarından olan Çelik Motor, 26 Şubat 1960 tarihinde limited şirket olarak kurulmuş, 14 Mayıs 1970 tarihinde anonim şirket olmuştur. 

2010 yılında 50. yılını kutlayan Çelik Motor, isim ve yapısını değiştirmeden aralıksız olarak ve sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket unvanını başarıyla taşımaktadır. 
2001 tarihi itibariyle Kia markasının Türkiye distribütörlüğünü alan Çelik Motor, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimini Kia’nın yeni yapılanmasında kullanmaya başlamıştır. Çelik Motor, markanın değişen tasarım anlayışı ile birlikte Türkiye otomotiv pazarında Kia algısını ve imajını Türkiye genelinde 44 showroom ve 50 yetkili servis noktası ile ileriye taşımıştır. 

Otomotiv endüstrisinin önde gelen tasarımcılarından biri olan Peter Schreyer’in baş tasarımcı sıfatıyla, KIA Motors tasarım bölümünün başına geçmesiyle, Kia’nın tasarım anlayışı başka bir seviyeye ulaşmıştır.

Anadolu Grubu’nun ilk şirketi olan Çelik Motor, kurulduğu günden bu yana Türk otomotiv sektörünün öncü şirketlerinden biri olmuş, ülke ekonomisinin en sıkıntılı dönemlerinde bile uyguladığı farklı stratejileriyle satışlarını ve başarısını sürdürmüştür. Kotaş KIA Yetkili Satıcı ve Servisi ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz*
E-posta adresiniz*
Tüm alanların doldurulması zorunludur
Mesajınız*