Yazdır

Firma Adı:

PIRELLI - ACAR NAKLİYAT

Adres:
Kaplanağa Cad. No:49 Darıca, Kocaeli (İzmit)
Adres tarifi:
T.C. Ziraat Bankası Yakını
Tel: +90 262 745 20 98, +90 262 745 26 84
Faks: +90 262 745 05 28
Pazartesi - Cumartesi: 08.00 - 19.00
Pazar: Kapalı
"KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR." Kategori: Lastik ve Rot Balans Anahtar Kelime(ler): Pirelli İzmit | otomobil lastiği İzmit | kamyon lastikleri İzmit | kış lastikleri İzmit | Pirelli performans lastikleri İzmit | 4x4 lastik İzmit

Fotoğraf(lar)

PIRELLI - ACAR NAKLİYAT Hakkında

1960 yılının Mayıs ayında ilk Türk lastik fabrikası olarak kurulan Türk Pirelli Lastikleri A.Ş. 1962 yılında İzmit fabrikasında ürettiği ilk yerli üretim lastiğini yollarla buluşturdu.
Yüzde 60 oranındaki ihracatı, 1700 çalışanı ve 500’ün üzerindeki yetkili satıcı ağıyla ile ülkenin ekonomisine önemli katkılar sağlamaya devam eden Türk Pirelli’nin İzmit Fabrikası, yıllık 8 milyon adetlik kapasitesi ile Pirelli Grubu’nun tonaj ve üretim çeşidi bakımından aynı çatı altında üretim yapan en büyük tesisidir. 2011 - 2013 yılları arasında Formula 1’in tek resmi lastik tedarikçisi seçilen Pirelli’nin tüm Formula 1 lastiklerini İzmit Fabrikasında üretmesinin yanı sıra, Dünya Ralli Şampiyonası (WRC), GrandAm, Ferrari Challenge, GP serileri gibi dünyanın en prestijli motorspor aktiviteleri için lastik üretimini de İzmit fabrikasında gerçekleştiren Türk Pirelli, Pirelli Grubu’nun yarış lastiği üretim üssü olarak dünyanın önde gelen "en hızlı" pilotlarına her zeminde üstün performans ve başarıyı garanti etmektedir. Türkiye’de otomobil, hafif ticari araç, kamyon ve traktör lastik gruplarının tümünün üretiminin yanı sıra, satışlarını da gerçekleştiren Türk Pirelli, sahip olduğu üstün teknolojili ürünleri ile tüm bu ürün gruplarındaki lider konumunu sürdürmektedir.

Facebook: www.facebook.com/pirelliturkey

Twitter: twitter.com/PirelliTurkiye

PIRELLI - ACAR NAKLİYAT için Yorumlar

PIRELLI - ACAR NAKLİYAT ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz*
E-posta adresiniz*
Tüm alanların doldurulması zorunludur
Mesajınız*