Yazdır

Firma Adı:

TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu

Adres:
Hacı Şeremet Cad. Özer Yavuz Sok. No:5
Yulaflı Köyü, Çorlu, Tekirdağ
Tel: 0850 222 88 88
Web Sitesi: www.tuvturk.com.tr
"Güven verir, Değer katar."
Açık Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 17:00
Pazar: Kapalı

Videolar

TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu

TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu Hakkında

TÜVTÜRK; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde periyodik araç muayene hizmeti vererek, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğinin artmasına önemli katkı sağlamaktadır.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde, 47 alt işleticisi ile beraber araç muayene hizmetini yürüten TÜVTÜRK, 81 ilde işletime açtığı uluslararası standartlara uygun 202 sabit, 5  motosiklet, 76 gezici ve 30 gezici traktör  istasyonu ile toplamda 314 araç muayene istasyonuyla tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları'nda, araçlarda belirlenen noktaların fonksiyonel ve gözle kontrol edildiği periyodik araç muayenesinin yanı sıra, egzoz gazı emisyon ölçümü, yola elverişlilik muayenesi, zorunlu muayene, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmetleri verilmektedir. TÜVTÜRK, tüm bu hizmetleri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, birebir aynı özellik ve ortak standartlara sahip istasyonlarında, işinin uzmanı yaklaşık 3500 eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir. Muayeneler, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi, e-devlet kapısı veya istasyonlardaki kiosklardan alınabilen ücretsiz randevuyla hızlı ve kolay bir şekilde yaptırılabilmektedir.

 

Facebook: facebook.com/TUVTURK

Twitter: facebook.com/TUVTURK

Kategori:
Kamu Hizmeti Sağlayan Firmalar
Anahtar Kelime(ler):
araç muayene Çorlu | egzoz muayene Çorlu | yola elverişlilik muayenesi Çorlu | egzoz emisyon Çorlu | periyodik araç muayenesi Çorlu | araç muayene istasyonu Çorlu

TÜVTÜRK Çorlu Tekirdağ - Araç Muayene İstasyonu ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.