Yazdır

Firma Adı:

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu - Uşak

Adres:
Kaşbelen Köyü İzmir Karayolu
Uşak Merkez, Merkez, Uşak
Adres tarifi:
Günpaş Depoları Yanı
Tel: 0850 222 88 88
Web Sitesi: www.tuvturk.com.tr
"Güven verir, Değer katar."
Kapalı Pazartesi - Cumartesi: 08:30 - 17:30
Pazar: Kapalı
Kemalöz Mah. Yeni Garaj, No:137, Yeni Garaj İçinde, Anadolu İçinde, Uşak Merkez, Merkez, Uşak
Tel: no image
Ankara Asfaltı 7. Km., Uşak Havalimanı İçinde, Uşak Merkez, Merkez, Uşak
Tel: no image

Videolar

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu - Uşak

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu - Uşak Hakkında

TÜVTÜRK; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde periyodik araç muayene hizmeti vererek, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğinin artmasına önemli katkı sağlamaktadır.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde, 47 alt işleticisi ile beraber araç muayene hizmetini yürüten TÜVTÜRK, 81 ilde işletime açtığı uluslararası standartlara uygun 200 sabit, 5  motosiklet, 75 gezici ve 30 gezici traktör  istasyonu ile toplamda 309 araç muayene istasyonuyla tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları'nda, araçlarda belirlenen noktaların fonksiyonel ve gözle kontrol edildiği periyodik araç muayenesinin yanı sıra, egzoz gazı emisyon ölçümü, yola elverişlilik muayenesi, zorunlu muayene, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmetleri verilmektedir. TÜVTÜRK, tüm bu hizmetleri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, birebir aynı özellik ve ortak standartlara sahip istasyonlarında, işinin uzmanı yaklaşık 3500 eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir. Muayeneler, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi, e-devlet kapısı veya istasyonlardaki kiosklardan alınabilen ücretsiz randevuyla hızlı ve kolay bir şekilde yaptırılabilmektedir.

Kategori:
Kamu Hizmeti Sağlayan Firmalar
Anahtar Kelime(ler):
araç muayene Uşak | egzoz muayene Uşak | yola elverişlilik muayenesi Uşak | egzoz emisyon Uşak | periyodik araç muayenesi Uşak | araç muayene istasyonu Uşak

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu - Uşak ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.