Yazdır

Firma Adı:

TÜVTÜRK Genel Müdürlük

Adres:
Büyükdere Cad. Nurol Plaza A Blok No:255 K:17-18
Maslak, Şişli, İstanbul
Tel: 0212 366 99 00
Çağrı Merkezi: 0850 222 88 88
Web Sitesi: www.tuvturk.com.tr
"Güven verir, Değer katar."
Kapalı Pazartesi - Cuma: 08:30 - 17:30
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Videolar

TÜVTÜRK Genel Müdürlük

TÜVTÜRK Genel Müdürlük Hakkında

TÜVTÜRK; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde periyodik araç muayene hizmeti vererek, Türkiye'de trafik ve araç güvenliğinin artmasına önemli katkı sağlamaktadır.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının denetiminde, 47 alt işleticisi ile beraber araç muayene hizmetini yürüten TÜVTÜRK, 81 ilde işletime açtığı uluslararası standartlara uygun 202 sabit, 5  motosiklet, 76 gezici ve 30 gezici traktör  istasyonu ile toplamda 314 araç muayene istasyonuyla tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

 

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları'nda, araçlarda belirlenen noktaların fonksiyonel ve gözle kontrol edildiği periyodik araç muayenesinin yanı sıra, egzoz gazı emisyon ölçümü, yola elverişlilik muayenesi, zorunlu muayene, tespit ve tadilat sonrası muayene hizmetleri verilmektedir. TÜVTÜRK, tüm bu hizmetleri TÜRKAK tarafından akredite edilmiş, birebir aynı özellik ve ortak standartlara sahip istasyonlarında, işinin uzmanı yaklaşık 3500 eğitimli personeliyle gerçekleştirmektedir. Muayeneler, www.tuvturk.com.tr internet sitesi, 0 850 222 88 88 numaralı çağrı merkezi, e-devlet kapısı veya istasyonlardaki kiosklardan alınabilen ücretsiz randevuyla hızlı ve kolay bir şekilde yaptırılabilmektedir.

 

Facebook: facebook.com/TUVTURK

Twitter: facebook.com/TUVTURK

Kategori:
Kamu Hizmeti Sağlayan Firmalar

TÜVTÜRK Genel Müdürlük ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz:
E-posta adresiniz:
Mesajınız:
Üzgünüz. Gönderimde bir hata oluştu.
Mesajınız için teşekkür ederiz.