Yazdır

Firma Adı:

Carglass Bayi - Yalçın Otocam

Adres:
Mollaşeref Mah. Turgut Özal Cad. No:98/B
Fındıkzade, Fatih, İstanbul - Avrupa
Çağrı Merkezi: 444 18 19
Web Sitesi: www.carglass.com.tr
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 - 18.00
Pazar: Kapalı
Kategori: Cam - Otomobil Camı Anahtar Kelime(ler): oto cam değişim Fatih | oto cam tamiri Fatih | araç cam tamiri Fatih | Carglass Fatih | çizik oto cam tamiri Fatih | mobil oto cam değişimi Fatih

Fotoğraf(lar)

Tahmis Cad., Kalçın Sok., No:11, Hamdi Restaurant İçinde, Eminönü/Cağaloğlu, Fatih, İstanbul - Avrupa
Tel: no image
Fevzi Paşa Cad., No:1, Saray Muhallebicisi İçinde, Fatih Merkez, Fatih, İstanbul - Avrupa
Tel: no image
Kariye Cami Sok., Halk Kütüphanesi, No:20, Halk Kütüphanesi İçinde, Fener, Fatih, İstanbul - Avrupa
Tel: no image

Carglass Bayi - Yalçın Otocam Hakkında

Carglass® Türkiye'nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olup, her yıl 110.000'den fazla araç sürücüsüne hizmet vermektedir.

İster sorununuzu Türkiye geneline yayılmış 12 şube, 198 bayiimizden birinde gidermeye yardımcı olmamızı seçin, ister mobil teknisyenimizin evinize, işyerinize veya bulunduğunuz herhangi bir yere gelmesi kolaylığını tercih edin; aracın sahibi olduğunuz sürece işçiliğimizin garanti altında olduğunu bilerek rahat edin.

Farkımız

Dahası, Türkiye'nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olan Carglass®,ın Türkiye'de mevcut büyük sigorta şirketlerinin çoğuyla güçlü ilişkileri bulunmaktadır. Bu durum aracınızda yapılan işi araç sigortanızdan talep etmeniz durumunda tüm sigorta evrak işlemlerinizi sizin adınıza yürütmemizi mümkün kılmaktadır.

Bu bölümde bizim kim olduğumuz, ne yaptığımız ve size oto cam firması olarak nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Çalışanlarımızla, işçiliğimizle ve istisnasız her müşterimize, birinci sınıf müşteri hizmeti sunma kararlılığımızdan söz etmeye bile gerek duymuyoruz.Carglass Bayi - Yalçın Otocam ile Hemen İletişime Geçin

İsminiz*
E-posta adresiniz*
Tüm alanların doldurulması zorunludur
Mesajınız*